Konfigurowanie poleasingowych serwerów

W gąszczu setek dostępnych konfiguracji dla każdego z serwerów łatwo można się zgubić między opcjami nieróżniącymi się na pierwszy rzut oka.

Jeśli sami jeszcze nie wiemy czego dokładnie szukamy to przeglądanie ofert w ten sposób może być męczące. Prawdopodobnie zostawi też nas z mylnym przeświadczeniem że sprzętu spełniającego nasze potrzeby w założonym przez nas budżecie nie da się zakupić.

Na podstawie ponad dekady doświadczenia w dostarczaniu rozwiązań serwerowych i sieciowych potrafimy z dużą dozą pewności i dokładności dobierać rozwiązania skrojone pod potrzeby naszych klientów najlepiej wykorzystujące przewidziany przez nich budżet.

W prawym dolnym rogu naszej strony działa czat na którym możecie porozmawiać z naszymi specjalistami dostępnymi od zaraz. Jesteśmy również dostępni pod telefonem by wysłuchać i zaproponować sprzęt i oprogramowanie spełniające wasze potrzeby. Niezawodnie odpowiadamy, w kompleksowy sposób wyceniamy i udzielamy wskazówek również przez maila.Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

Mail do zapytań: info@getprice.pl

Opiekun sprzedaży serwerów i macierzy poleasingowych: 787-235-434

Opiekun sprzedaży serwerów, macierzy i przełączników fabrycznie nowych: 790-444-830

Opiekun sprzedaży części i akcesoriów dla serwerów, macierzy i przełączników: 574-990-560Dobieranie switchy i urządzeń sieciowych

Stary przełącznik uległ awarii i nadszedł czas by go wymienić? Jaki sprzęt wybrać by zapewnić kompatybilność z pozostałymi urządzeniami z infrastruktury?

Może masz specjalne potrzeby związane z funkcjami warstw, prędkością przełączania czy możliwością konfiguracji switcha w konkretny sposób i nie wiesz jaki sprzęt z naszej oferty spełni te wymagania?

Szukałeś upatrzonego modelu, ale nie odnalazłeś go na naszej stronie? Powiedz nam czego szukasz a przedstawimy Ci wycenę na wskazany sprzęt, lub zaoferujemy kompatybilną alternatywę.

Podobnie jak w przypadku serwerów, nasi specjaliści od sieci odpowiadają na zapytania przez czat w prawym dolnym rogu strony, przez telefon i poprzez maila.Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

Mail do zapytań: info@getprice.pl

Opiekun sprzedaży przełączników poleasingowych: 505-763-198

Opiekun sprzedaży przełączników fabrycznie nowych: 790-444-830