Nowe serwery, macierze, części i urządzenia sieciowe

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, poza ekonomicznymi sprzętami poleasingowymi oferujemy również najnowsze serwery, macierze, jak i urządzenia sieciowe marek jak Dell, HPE, Fujitsu, Lenovo, Synology, QNAP czy Aruba.

Wszędzie tam gdzie polityka firmy, czy zasady przetargu nie pozwalają na wykorzystanie sprzętu poleasingowego świadczymy z wieloletnim doświadczeniem nasze usługi w dobieraniu nowego sprzętu z gwarancją i serwisem producenta.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Della, HPE, Fujitsu jak i Lenovo i jesteśmy w stanie oferować najnowsze produkty tych marek. Możecie znaleźć u nas podstawowe gotowe konfiguracje serwerów, jak również w pełni skonfigurowane maszyny z serwisem czy montażem na miejscu.

Dostarczamy również nowe macierze SAN, serwery NAS, biblioteki taśmowe, switche i inne urządzenia sieciowe wiodących marek.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

W prawym dolnym rogu naszej strony działa czat na którym możecie porozmawiać z naszymi specjalistami dostępnymi od zaraz. Jesteśmy również dostępni pod telefonem by wysłuchać i zaproponować sprzęt i oprogramowanie spełniające wasze potrzeby. Niezawodnie odpowiadamy, w kompleksowy sposób wyceniamy i udzielamy wskazówek również przez maila.

Mail do zapytań: info@getprice.pl

Telefon: 790-444-830

Serwery

Konfigurujemy od podstaw najnowsze serwery wiodących producentów jak na przykład Dell PowerEdge R760, HPE Proliant DL380 Gen11, Fujitsu PRIMERGY RX2530 M7 czy Lenovo ThinkSystem SR650 V3. Pomagamy wybrać odpowiednie procesory, ilość pamięci RAM, odpowiedni RAID i dyski dla potrzeb klienta jak również system operacyjny i licencje na dodatkowe oprogramowanie.

Mamy doświadczenie w składaniu zarówno zestawów budżetowych dla małych firm, jak również w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla dużych koncernów. Startujemy w przetargach i prezentujemy na zapytanie oferty handlowe z przedłużonym czasem ważności.

Dostarczamy sprzęt fabrycznie nowy, z gwarancją i serwisem producenta. Oferujemy dodatkowe usługi jak instalacja sprzętu w siedzibie klienta czy przedłużanie gwarancji nawet do 7 lat. Z doświadczeniem pomagamy również rozbudowywać zakupiony wcześniej sprzęt wciąż będący na gwarancji tak by części były sygnowane i nie naruszyły gwarancji urządzenia.

Niektóre z oferowanych przez nas serwerów mogą Państwo obejrzeć tutaj. Jest to jednak jedynie wycinek całego oferowanego przez nas portfolio.

Macierze i NAS'y

Dostarczamy macierze, półki dyskowe jak również same dyski i części do tych urządzeń. Oferujemy produkty z portfolio HPE jak MSA2060, Della jak PowerVault ME5024 czy Fujitsu Eternus DX100 S5. Pomagamy dobrać odpowiedni interfejs dla urządzeń wybierając między połączeniem SAS, iSCSI czy FC. Dobieramy odpowiednie dyski i ich rodzaj tak by sprostać przedstawionym potrzebom.

Podobnie jak z serwerami dostarczamy sprzęt fabrycznie nowy, z gwarancją i serwisem producenta. Pomagamy również rozbudowywać urządzenia wcześniej zakupione o kolejne oryginalne dyski czy licencje tak by zachowana została gwarancja.

Dla klientów z skromniejszymi potrzebami sprzętowymi możemy oferować budżetowe serwery NAS od Synology czy QNAP'a które mogą z powodzeniem zastąpić w niektórych dziedzinach droższą i bardziej wydajną macierz FC.

Biblioteki taśmowe i archiwizacja

Dla klientów ceniących wyjątkowe bezpieczeństwo swoich plików oferujemy biblioteki taśmowe. Pozwalają one na wieloletnią archiwizacje ogromnych ilości danych. Kasety o pojemności nawet 45TB przechowywane w bezpiecznym miejscu przeżyją każdy dysk twardy czy SSD. Jest to też najtańsze rozwiązanie jeśli chcemy magazynować setki terabajtów danych - kaseta o pojemności 45TB kosztuje około 600zł brutto, dla porównania w tej cenie możemy zakupić pojedynczy nowy dysk twardy pojemności około 4-8TB.

Dostępne są u nas urządzenia HPE z serii StoreEver jak np. MSL2024, czy Dell z serii PowerVault i EMC jak TL1000 czy ML3.

Przełączniki i punkty dostępowe

Dostarczamy switche zarówno zupełnie podstawowe jak i klasy enterprise. Pomagamy dobrać przełącznik do pozostałych posiadanych urządzeń, jak również oferujemy wkładki, kable DAC, czy punkty dostępowe.

Dostępne są u nas nowe urządzenia Aruba, Mikrotik czy Ubiquiti